• Jedną z największych wartości Państwa firmy są bez wątpienia nieruchomości – hale produkcyjne, magazyny, biura oraz należąca do nich infrastruktura. Inwestowanie w czystość i należyty stan techniczny obiektów przemysłowych to w dzisiejszych czasach nieodzowna inwestycja w markę. Lifter jest firmą, która od lat współpracuje z największymi przedsiębiorstwami w Polsce. Dbamy o utrzymanie czystości, oferując szeroki zakres specjalistycznych prac technicznych. Nasz potencjał techniczny i organizacyjny pozwala nam sprawnie zarządzać pracami w największych obiektach w Polsce.

  • Nasza firma posiada wiedzę i doświadczenie zdobyte i wypracowane od samych podstaw. Marka Lifter wyodrębniła się z firmy Hagen sp. z o.o., zajmującej się produkcją płynów do instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych oraz specjalistycznych płynów do mycia elewacji i szyb. Mając szerokie doświadczenie w tym zakresie oraz szerokie grono zadowolonych Klientów, stworzyliśmy markę, która zajęła się techniczną obsługą obiektów. Współpraca z przedstawicielami wielu różnych branż pozwoliła nam zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą ich potrzeb i problemów występujących w dużych obiektach handlowych, magazynowych i produkcyjnych.

  • Bez względu na to czy zajmujemy się myciem membrany stadionu, wydobywamy fabrykę z wieloletniej warstwy brudu, czy też czyścimy okna najwyższych wieżowców w Polsce – praca, którą wykonujemy, daje nam mnóstwo zadowolenia. Jej efekty z pewnością usatysfakcjonują każdego z naszych Klientów.

Nasze realizacje

ADRES

Lifter Techniczna Obsługa Obiektów
33-311 Wielogłowy, Wielopole 60

Projekt i wykonanie BrandOxygen